The MYQ1500SA High Configuration High Speed Full Automatic Die Cutting and Creasing Machine represents advanced manufacturing technology for precision die cutting operations across various materials including paper and corrugated board.
| 모델 | MYQ-1500SA |
| 도형 절단형 | 압축된 평면 도어 절단 (아래쪽은 이동, 위쪽은 이동) |
| 최대 전송용량 | 1520×1120mm |
| 미니 전송용 종이 | 450×400mm |
| 최대 크기의 도어 절단 | 1500×1100mm |
| 손잡이 크기 최소 | 8mm |
| 최대 절단 압력 | 450 N/cm2 |
| 가공된 종이 | 카드: 200~2000g/m2 노러브 카드: ≤7mm |
| 최대 절단 속도 | 6천 장/시간 |
| 피드파일 높이가 최소 | 1250mm (수준 이상) |
| 전체 전력 | ~ 26.5kw |
| 전체 무게 | ~32 T |